7 готелів з найбільшими аквапарками в Шарм-Ель-Шейху

Зима на носі, а це значить, що Єгипет – найближчий та найбільш доступний курорт для осінньо-зимового відпочинку з дітьми. А якщо ще й обрати готель з велетенським аквапарком, то діти будуть пищати від захвату. Хоча дорослі теж пищать від захвату у єгипетських аквапарках – скажемо по секрету 🙂

1.Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh 5* та Albatros Aqua Blu Resort 4*

Два готелі-сусіди однієї мережі можуть похвалитися найбільшим аквапарком у Шарм-Ель-Шейху. Гості можуть користуватися територією та аквапарками обох готелів незалежно від того, в якому проживають. Тому загалом на два готелі для відвідувачів доступні:

  • 49 басейнів для дорослих, 25 басейнів для дітей
  • 21 гірок для дорослих, 74 гірки для дітей, 35 водних ігор
  • річка для рафтингу
  • річка для гондоли
  • 5 джакузі на відкритому повітрі

А ще у цих готелів ідеальний пляж з піщаним заходом, неймовірно велика територія і гарний рівень сервісу. Рай для сімейного відпочинку.

       2. Charmillion Gardens Aqua Park 5* та Charmillion Club Aqua Park 5*

Charmillion Gardens Aqua Park 5* розміщений на другій береговій лінії в районі Набк Бей. На території є 11 водних гірок для дорослих та 11 гірок для дітей.

Charmillion Club Aqua Park 5* – на другій лінії (1000 м до пляжу, є трансфер) – 10 гірок для дорослих та 12 гірок для дітей.

3. Royal Albatros Moderna 5*

Готель розташований на першій лінії в районі Набк Бек, має велику територію, піщаний пляж та 10 гірок для дорослих і 25 гірок для дітей.

4. Rixos Sharm 5* і Rixos Seagate 5*

Готелі розміщені в районі Набк Бей, з високим рівнем сервісу, чудовим харчуванням, великими територіями і аквапарком – 16 гірок для дорослих та 5 гірок для дітей. 

5. Sea Beach Aqua Park Resort Sharm El Sheikh 4*

Готель на першій лінії в районі Набк Бей завжди за доступною ціною і з чудовими розвагами для дітей і дорослих – 16 гірок для дорослих та 5 гірок для дітей.

6. Sentido Reef Oasis Senses Resort 5* та Reef Oasis Beach Resort 5*

Ідеальні готелі для сімейного відпочинку. Велика неймовірно гарна територія, затишна бухта з найкращим у Шарм-Ель-Шейху піщаним пляжем, яка захищена від вітру навіть взимку, гарний кораловий риф та аквапарк – 10 гірок для дорослих і 8 гірок для дітей. 

7. Le Royal Holiday Resort 5*

Готель у бухті Наама бей, тому взимку там буде завжди затишно і тепло, з піщаним пляжем, на другій лінії від моря. На території є великий аквапарк – 17 водних гірок та тематичні басейни (піратський, з водними іграми, з хвилями та інші).

Обирайте правильні готелі для сімейного відпочинку – бо ж коли діти зайняті, то і батькам є відпочинок 😉

Категорія: