гарячі тури

Звідти беруться гарячі тури?

Вся правда про гарячі тури!

Звідки вони беруться, коли їх найкраще шукати і як ще можна зекономити на відпочинку?

☝️Звідки беруться гарячі тури?

Туроператори, які формують туристичний продукт («путівку»), викупляють блоки місць на чартерних рейсах+ місця в готелях. Якщо туроператор не заповнює свій блок місць в літаку – то зазнає значних збитків. Саме тому за 2-10 днів до вильоту часто знижує ціни саме на авіаквитки, а звідси – дешевшим стає і весь тур.

Проте варто розуміти, що найкращі варіанти викупляють заздалегідь – найзручніші години вильотів, найоптимальніші популярні готелі «ціна-якість», найзручніші дати. Тому доволі часто гарячий тур з вильотом завтра- після завтра – це незручні рейси (вечірній туди і ранковий назад) або готелі, які з певних причин не такі популярні (далі від моря, нижчої якості чи навпаки із завищеними цінами чи надто дорогі). Гарячі тури – це переважно жертвуванням чимось одним заради вигідної ціни.

☝️Коли гарячих турів не буває?

Зрозуміло, що проблем із заповнюваністю рейсів та готелів у туроператорів не буває у пікові високі дати – перед Новим роком, на травневі вихідні, у період шкільних канікул. Саме на ці дати ціни завжди найвищі, бо попит явно перевищує пропозицію. Туроператор легко продасть усі місця на виліт, наприклад, 27-28 квітня, йому немає потреби знижувати ціни, бо за тиждень до вильоту будуть закриті усі рейси навіть за умови високих цін. А от 2-3 травня летіти на відпочинок мало хто хоче – адже за пару днів вихідні закінчуються, усім на роботу – тому, наприклад, тур, який з вильотом 27 квітня коштує 40 тис. грн на сім’ю, уже на 2 травня – коштує 23 тис. грн. Ви можете істотно зекономити, обравши для відпочинку сусідні дати!

Тому, якщо плануєте відпочинок чітко у конкретні найпопулярніші дати – не чекайте до останнього гарячих турів, ми вже бачили немало розчарованих клієнтів, які, вперто чекаючи гарячих турів на Новий рік чи травневі вихідні, залишалися вдома.

Також не варто надіятися на гарячі тури, якщо ви плануєте відпочинок у тих напрямках, де переліт здійснюється на регулярних рейсах, а не чартерних. Для таких турів туроператор не викупляє місця в літаках наперед, а бронює їх для вас уже по факту. А, як відомо, авіаквитки на регулярних рейсах дорожчають ближче до вильоту, адже чим менше місць в літаку – тим вища їхня вартість. Тому тур у Париж, заброньований за 2 місяці до вильоту, вийде набагато дешевшим, аніж куплений за 3 дні до вильоту.

☝️Як можна зекономити на турах?

Якщо ви можете вилетіти на відпочинок в будь-який день, і це не пікові дати високого сезону – сміливо чекайте на валізах. Але це справді означає чекати на валізах. Знижені ціни не тримають по кілька днів. Наприклад, якщо туроператор не може заповнити літак і у нього є 20 вільних місць, на які знижується ціна, пам’ятайте, що ці 20 місць доступні усім українцям, їх бачать агенти та туристи із тисяч турагенцій нашої країни. 20 місць – це приблизно 5-10 сімей, а, отже, якщо ви бачите інформацію про гарячий тур – нерозумно два дні думати над цією пропозицією – такі тури продаються буквально за 2-3 години, а якщо пропозиція аж надто вигідна – то зникають буквально на очах.

Гарячі ціни бувають на тури в екзотичні країни. Ці напрямки не такі масові, тому в туроператорів часто буває ситуація, коли доводиться знижувати ціни на непродані місця. Шрі-Ланка, Тайланд, Домінікана та інша екзотика за 2-3 дні до вильоту – це хороший шанс потрапити у райський куточок за цінами Єгипту.

☝️Окрім гарячих турів, у туроператорів бувають і акційні тури – так звані спецпропозиції. Наприклад, знижені ціни на один конкретий готель чи на конкретну дату. Бувають акції, коли діти в готелі відпочивають безкоштовно чи з великою знижкою. Чи акція саме на вихідні або до якогось свята. Раннє бронювання – це також акція і також шанс зекономити, адже ціни справді відрізняються на 30-50%. Якщо ви плануєте відпочинок на конкретні дати і в конкретних хороших популярних готелях – варто шукати саме акційні ціни (навіть якщо до вильоту 2-3 місяці), а не гарячі тури – переважно це виходить і якісніше, і дешевше.

☝️Ще одна можливість зекономити – це відмовні тури. Це той варіант, коли можна потрапити у чудовий якісний готель за смішні гроші. Відмовні тури появляються тоді, коли туристи, які з певних причин не можуть летіти, але тур уже купити і оплатили, готові його перепродати значно дешевше, щоб повернути собі хоч якусь частину грошей. Проте варто розуміти, що найчастіше відмовні тури бувають на двох туристів або на сім’ю з 2 дорослих та 1 дитини. Якщо у вас велика сім’я чи нестандартний склад туристів (наприклад, 1 дорослий і 3 дітей і т.п.) – дуже мала ймовірність, що саме з таким складом сім’ї хтось буде продавати відмовний тур. Крім того, відмовні тури також підходять тим туристам, які не прив’язані до дат. Якщо вам треба повернутися на роботу чітко саме в такий-то день – не варто ризикувати, чекаючи на таку лотерею, як відмовні тури.

гарячі тури

Так появляються відмовні тури

☝️Зважаючи на усі ці фактори – наші поради для тих, хто планує відпочинок найближчим часом:

1. На виліт 26-29 квітня гарячих турів не буде нікуди і ціни на ці дати удвічі вищі, аніж на сусідні.
2. Якщо хочете відпочити зараз і зекономити – бронюйте тури з вильотом 1-5 травня або вилітайте у найближчі кілька днів – за тиждень до «високих дат».
3. Зекономити на літньому відпочинку можна ще зараз – раннє бронювання по Туреччині і Європі закінчується 30 квітня.
4. Щоб відпочити дешевше літом – обирайте менш популярні дати: для Туреччини та Європи – друга половина травня (уже буде тепло, головне вибрати правильний регіон) та початок червня, для Єгипту – червень (ще не так спекотно, як в інші літні місяці). На літніх курортах ціни завжди найвищі на липень та серпень. З вересня літні курорти дешевшають, а Єгипет – стає дорожчим ближче до жовтня.

Якщо ви готові «полювати» за гарячими, акційними та відмовними турами – напишіть нам у вайбер чи телеграм за номером ☎️ 0991433855, вказавши напрямок, к-сть туристів та побажання до відпочинку – і ми внесемо вас у свою базу «почекунів» 😉, для яких ЩОДНЯ перевіряємо наявність акційних цін.

І долучайтеся до наших груп з акційними турами: