У нашій агенції ви можете забронювати тур в оплату частинами від monobank до трьох місяців абсолютно БЕЗ ПЕРЕПЛАТ.

Розділити вартість туру можна і на більше місяців – аж до 24. У такому разі розмір щомісячного платежу вам прорахує менеджер нашої агенції за запитом.

Відпочивайте зараз, платіть потім!

Як оформити оплату частинами від monobank:

  1. Вам потрібно мати карточку monobank з достатнім кредитним лімітом. Не маєте карточки – не проблема, отримати її можна дуже швидко та легко.
  • Встановіть додаток за посиланням https://monobank.ua/r/mtmFdF і зареєструйтеся за 5 хвилин
  • Отримайте картку monobank
  • Отримайте 50.00 грн на рахунок

2. Оберіть тур із нашим менеджером. Дзвоніть  099 143 38 55  093 159 88 16  068 389 65 25 або залиште заявку на підбір туру внизу сторінки.

3. Коли тур обрано – ми подаємо заявку в банк на оплату частинами, протягом 20 секунд вам приходить запит у ваш додаток monobank – вам потрібно тільки натиснути “Підтвердити” оплату частинами.

4. Готово! Пакуйте валізи!

Ми звикли, що купити в оплату частинами можна телевізор, проте не подорожі. Але одна мандрівка дарує стільки вражень, що замінює 100 телевізорів.

Для оплати турів у розстрочку у нашій агенції можна скористатися послугою “Миттєва розстрочка” від Приватбанку.

Розділити вартість туру можна аж до 24 платежів! За послугою Миттєва розстрочка щомісячна комісія становить 2,9% від суми кредиту.

Як оформити миттєву розстрочку від Приватбанку:

  1. Вам потрібно мати карточку “Універсальна” від Приватбанку. Оформити таку карточку можна у будь-якому відділенні банку.
  2. Мати достатній кредитний ліміт для розстрочки. Дізнатися свій ліміт можна тут
  3. Оберіть тур із нашим менеджером. Дзвоніть  099 143 38 55  093 159 88 16  068 389 65 25 або залиште заявку на підбір туру внизу сторінки.
  4. Коли тур обрано – ми подаємо заявку в банк на оформлення розстрочки, протягом кількох хвилин надсилаємо вам qr-код, який вам потрібно просканувати своїм додатком Приват24 та підтвердити оплату.
  5. Готово! Пакуйте валізи!

Готові до мандрів?

Напишіть нам, який тур Ви шукаєте – і ми надішлемо вам варіанти відпочинку у Viber, Telegram, на пошту чи будь-яким зручним способом, і розрахуємо щомісячний платіж для оплати частинами.

Залишити заявку на підбір туру