У нашій агенції ви можете скористатися оплатою туру частинами від monobank до трьох місяців абсолютно БЕЗ ПЕРЕПЛАТ.

Розділити вартість туру можна і на більше місяців – аж до 24. У такому разі розмір щомісячного платежу вам прорахує менеджер нашої агенції за запитом.

Відпочивайте зараз, платіть потім!

Як оформити оплату частинами від monobank:

  1. Вам потрібно мати карточку monobank з достатнім кредитним лімітом. Не маєте карточки – не проблема, отримати її можна дуже швидко та легко.
  • Встановіть додаток за посиланням https://monobank.ua/r/mtmFdF і зареєструйтеся за 5 хвилин
  • Отримайте картку monobank
  • Отримайте 50.00 грн на рахунок

2. Оберіть тур із нашим менеджером. Дзвоніть +380991433855 (Ірина), +380931598816 (Анастасія) або залиште заявку на підбір туру внизу сторінки.

3. Коли тур обрано – ми подаємо заявку в банк на оплату частинами, протягом 20 секунд вам приходить запит у ваш додаток monobank – вам потрібно тільки натиснути “Підтвердити” оплату частинами.

4. Готово! Пакуйте валізи!

Ми звикли, що купити в оплату частинами можна телевізор, проте не подорожі. Але одна мандрівка дарує стільки вражень, що замінює 100 телевізорів.

Для оплати турів у нашій агенції можна скористатися послугою “Миттєва розстрочка” від Приватбанку.

Розділити вартість туру можна аж до 24 платежів! За послугою Миттєва розстрочка щомісячна комісія становить 2,9% від суми кредиту.

Як оформити миттєву розстрочку від Приватбанку:

  1. Вам потрібно мати карточку “Універсальна” від Приватбанку. Оформити таку карточку можна у будь-якому відділенні банку.
  2. Мати достатній кредитний ліміт для розстрочки. Дізнатися свій ліміт можна тут
  3. Оберіть тур із нашим менеджером. Дзвоніть +380991433855 (Ірина), +380931598816 (Анастасія) або залиште заявку на підбір туру внизу сторінки.
  4. Коли тур обрано – ми подаємо заявку в банк на оформлення розстрочки, протягом кількох хвилин надсилаємо вам qr-код, який вам потрібно просканувати своїм додатком Приват24 та підтвердити оплату.
  5. Готово! Пакуйте валізи!

Готові до мандрів?

Напишіть нам, який тур Ви шукаєте – і ми надішлемо вам варіанти відпочинку у Viber, Telegram, на пошту чи будь-яким зручним способом, і розрахуємо щомісячний платіж для оплати частинами.

Залишити заявку на підбір туру