Out of Stock

Рига – Юрмала – Таллін – Гельсінкі

17,000.00 грн. 13,950.00 грн.

Екскурсійний авіатур одразу по трьох країнах – за 5 днів ви побачите Ригу, Юрмалу, Таллін, Гельсінкі, які особливо романтичні в осінній час. Квитки входять у вартість туру. Ціна за одного – від 13950 грн.

Забронювати

Немає в наявності

Категорія:

Опис

1 День

Зустріч в аеропорту в Риги і трансфер в готель. Вільний час. Оглядова екскурсія по Старому місту Риги: Ви побачите кріпосні стіни, башти і площі, Двір Конвенту і Будинок Петра, Святого Екаба, Будинок Чорноголових, середньовічні будинки і комори, Бастіонну гірку, знаменитий Домський Собор і Три брата, Шведські ворота і багато іншого! У вас буде можливість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, де чутна “хода гучних століть”, посидіти в затишних кафе і скуштувати відомий Ризький бальзам з кавою і шоколадом. Вільний вечір. Ніч в готелі в Ризі.

2 День

Сніданок в готелі. Переїзд в Таллін на автобусі «LuxExpress» 11:30 – 15:55. Трансфер в готель. Пішохідна екскурсія по Старому місту Таллінна – наповненому атмосферою середньовіччя. Вулиця Віру і ворота, Ратушна площа, Домська гора, церква Нігулістес, Будинок Чорноголових, панорама міста з висоти пташиного польоту – всю пишноту старого міста як на долоні. Вільний час. Ніч в готелі в Талліні.

3 День

Трансфер в порт. Пором Таллінн – Гельсінкі 7:00 – 9:30 Viking Line. Сніданок на поромі за додаткову плату (можна замовити під час бронювання). Вільний час в Гельсінкі або екскурсія по місту (за додаткову плату): Ви побачите – неокласичний центр на Сенатській площі, ринкову площу, парк Еспланада, Олександрівську вулицю. Пам’ятники архітектури різних стилів, історія заснування Гельсінкі, видатні історичні діячі – про все розповість гід.

Увечері паром Гельсінкі – Таллінн 20:30 – 23:00 Viking Line. Трансфер в готель. Вільний час. Ніч в готелі в Талліні.

4 День

Сніданок в готелі. Вільний час в Талліні.

Факультативно (за додаткову плату): Історія маєтку Фалло, водоспад Кейла-Йоа. Екскурсія починається в районі Нимме, де в кінці 19-го століття поміщиком Миколою фон Гленом був заснований парк і збудований замок. У ролі архітектора середньовічного замку в готичному стилі виступав особисто Микола фон Глен. Навпроти замку він побудував «Пальмовий будиночок» з двома басейнами. Крім цього на території парку знаходяться кам’яна статуя героя естонського епосу Калевіпоег, більш відома, як Чорт Глена, і Дракона, прозвана в народі «Крокодил». Також тут розташований оглядовий вежа, в якій в даний час знаходиться обсерваторія. Далі екскурсія продовжується до водоспаду Кейла-Йоа. Маршрут проходить уздовж скелястого берега моря повз гори Гамлета, де в 1964 р знімався фільм “Гамлет”, звідки відкривається дивовижний краєвид на море. Садиба Фалло назву свою отримала від німецького слова FALL – водоспад. Перша згадка припадає на 13 століття. Садиба була родовим маєтком сім’ї Бенкендорфів і князів Волконських. Старовинна садиба Фалло і зараз не втратила своєї чарівності: чудовий водоспад, вікові ялини, червоні сосни і близькість моря … Відома англійська художниця Елізабет Ріглі писала про садибу Фалло: «Це рай і для придворних, і для філософів, любителів природи і шанувальників моди, поетів і художників, мудреців і диваків ». Починаючи з середини 19 століття, в замку побували всі представники імператорської сім’ї. Серед знаті вважалося дуже престижним відвідати маєток Фалло. Запрошуємо вас зробити променад по парку, подивитися водоспад, саму садибу, почути історію кохання «сірого кардинала» Олександра Христофоровича Бенкендорфа, здивуватися хитросплетінню доль князів Волконських і здивуватися, які знайомі нам художні твори були створені в цьому чудовому місці … Повернення в Таллінн.

Трансфер на автовокзал. Переїзд в Ригу на автобусі «LuxExpress» 16:00 – 20:25. Ніч в готелі в Ризі.

5 День

Сніданок в Готелі. Вільний час в Ризі.

Факультативно (за додатковий плату) пропонуємо екскурсію в Юрмалу: Юрмала – Найбільший курорт Прибалтики, розташованій на березі Різької затоки. Оглядовий автобусна екскурсія по місту від Лиелупе до Дубулти з самобутні дерев’яною забудови (дачні архітектура) и сучасности будівлями. Концертний зал в Дзінтарі, де проходять много заходи та концерти. В кінці екскурсії у Вас буде можлівість погуляти по пішохідній вулиці міста – вулиці Йомас, посідіті в затишних кафе або прогулятіся берегом моря.

Повернення в Ригу. Трансфер в аеропорт.

У вартість входить

 • Авіапереліт Київ – Рига – Київ (а/к AirBaltic без багажу)
 • Зустріч в аеропорту і трансфер в готель;
 • Транспортне обслуговування по програмі;
 • 2 ночі в готелі в Талліні обраної категорії 3* або 4*;
 • 2 ночі в готелі в Ризі обраної категорії 3* або 4*;
 • Квиток на пором Таллінн – Гельсінкі – Таллінн;
 • 3 сніданки;
 • Супровід кваліфікованого гіда;
 • Оглядові екскурсії по Ризі і Таллінну;
 • Трансфер з готеля в Ризі до аеропорту;
 • Медична страховка з покриттям Covid-19.

У вартість не входить

Додатково оплачуєсться, за бажанням*:

 • Доплата за багаж AirBaltic Київ-Рига-Київ
 • Сніданок на паромі
 • Екскурсія: Історія маєтку Фалло, водоспад Кейла-Йоа в Талліні (Естонія)
 • Екскурсія: Оглядова автобусна екскурсія по Юрмалі (Латвія)
 • Екскурсія: Пішохідна екскурсія по Гельсінкі (Фінляндія)

*Сервіси можна замовити при бронюванні туру

Примітка і необхідні документи

Сервіси, які оплачуються на місці (за бажанням):

 • Обіди під час екскурсій (8 – 15 EUR);
 • Турайдский замок – 3.50 EUR (01.11. – 30.04) / 6 EUR (01.05. – 31.10.);
 • Сигулдский замок Лівонського ордену – 2 EUR

Компанія залишає за собою право змінювати порядок екскурсій, зберігаючи їх кількість.

Можлива оплата частинами від monobank та Приватбанку

Залишити заявку на підбір туру